Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Çorum boğazkale Escort Halenur

  • Tarafından: 29 Mayıs 2020 17:51

Sık sık bana kocasının sadakatsizliğin acısını hissetmeleri için her şeyi verebileceklerini söyleyen eşlerden duyuyorum. Sıklıkla içinde bulundukları acı hakkında hiçbir fikre sahip olmadıklarını veya gerçekte nasıl hissettiklerine dair bir fikirleri olmadığını hissederler.

Kısa bir süre önce, “Kocamın ilişkisinden sonraki ilk birkaç hafta boyunca, bana gerçekten üzgün ve sempatik görünüyordu. Fakat birkaç hafta sonra sabrını kaybediyor gibiydi. Sanki keder için zamanım geldi gibi bana ipucu vermeye çalışıyorlardı. Acımı ile neden uğraşmaya devam ettiğimi anlayamadığını söyledi. Sebep devam etmek istemediğimi yüksek sesle merak etti. Yaptığı şeyi devam etmek istiyor gibiyim, ama bakamıyorum. Kocanızın hala sizi isteyip istemediğini veya niçin alması ve karısını sorması için ihtiyaç duyduğu şeyi almak için neden bir başkasına gitmesi gerektiğini merak etmiyor. Sizin hatanız olmayan bir şey hakkında güvensiz hissetmenin nasıl bir fikri yok. Kocanızı aynı anda sevmenin ve nefret etmenin nasıl bir şey olduğunu bilmiyor. Aynı güvensizliği, acıyı ve umutsuzluğu hissetmesini istiyorum. Çünkü bunun nasıl hissettiğini bilseydi, benimle daha fazla empati kurabileceğini, daha içtenlikle üzgün olabileceğini ve daha fazla sabır ve merhamet sahibi olabileceğini hissediyorum. Fakat bunu yapmanın tek yolu onu yalnız aldatmak ve sonra ona anlatmaktır. Bunu asla yapamam. Kendimi kandırmak zorunda değilim ve bu fikri iğrenç buluyorum. Öyleyse bunun nasıl hissettiğini anlamasını ve acımı hissetmesini teşvik etmesini nasıl sağlayabilirim? “

Bunlar geçerli fakat zor sorular. Belli nedenlerden dolayı, birisine kocalarına geri dönmesi ya da kocanıza hile yapmanın nasıl hissettirdiğini göstermesi için asla tavsiye etmem. Birçok insanın bu stratejiyi denediğini görmeme rağmen bu işi hiç iyi görmedim. Bu genellikle çözdüğünden çok daha fazla sorun yaratır. Kocanıza empati ve pişmanlık hissettirmenin daha iyi yolları olduğuna inanıyorum. Onları aşağıda tartışacağım.

Eşiniz onu asla aldatmayacağınızı bilmesine rağmen, küçük bir gizem yaratmanın yanlış bir yanı yok: Günün sonunda, gerçekten istediğiniz (en azından kısmen) kocanızın size sahip olduğu şanslı olduğunu bilmesidir. Kıymetini görmeyecek kadar aptal olmasına rağmen, şans verilirse sizi farklı görebilecek sayısız erkek olduğunu bilmesini istersiniz. Kafaka insanlara çekici olduğunuzu ve size sadık değilse, o zaman olacak birini bulabileceğinizden daha fazlasını bilmenizi istersiniz.

Hile yapmak yerine bunu başarmanın yolları vardır. Görünümünüzde mümkün olduğunca emin hissetmenizi sağlayacak gerekli tüm değişiklikleri yapın. Kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan insanlarla iletişim kurun. Geridaşlarınla ​​dışarı çık. Çık dışarı. Kendinizi sadece evde kalabilen ve acı çekebilecek bir kadın olarak canlandırmak istemezsiniz. Her ne kadar haksızsa, onun için daha az çekici görünmenize neden olabilir. Ancak kendinizi almanız ve en iyi şekilde devam etmeniz durumunda (hile yapmadan) daha çekici görünmeniz muhtemeldir. Ve eğer gerçekten hissetmiyorsanız, en azından lehine inandırıcı göründüğünden emin olun.

Bir bakıma, bu onu biraz tahmin ettirir ve ayak parmaklarında tutar. Yarın sizin için nelerin depolandığından emin değilseniz, onun lehine davranmak zorunda değilsiniz. İtimat kazanmaya başlamak için ona neye ihtiyacınız olacağını söyleyin. Sizin için her zaman bu kadar kolay ve zor olmak zorunda değildir.

Her zaman oyun oynamak istediğini söylemiyorum. İki hatanın yanlış olduğu ve hile yapmayacağınızın açık olması gerektiğine inanıyorum. Fakat zaman zaman onu merak etmenin yanlış bir yanı yok. Çünkü bazen, yapabiliyorsanız, düşündüğünüz şeyleri yapmaya ve güveninizi yeniden kazanmaya daha fazla yatırım yapar.

Seni bir daha kandırmayacağını bilerek: Dürüst olmak gerekirse, kocaların kocalarının duygularını nasıl aldatmak istediklerini bilmelerinin en zorlayıcı nedenlerinden biri, bir daha asla aldatmayacak kadar suçlu olacağını ummalarıdır. Asıl umut, tüm bunların onu sonsuza dek sadık kılacağıdır, çünkü ağrınızın maliyetinin çok yüksek olduğunu görecektir.

Ancak bu stratejiyi benimseyerek, hain tarafın sadece bir tarafını kaplarsınız. Ve tekrar aldatmayacağı için en iyi şansa sahip olmak için, tüm üssü kapsamalısınız. İçinde hangi özelliklerin sadakatsizliğe katkıda bulunduğunu bulmanız gerekir. Konutliliğinizi neyin savunmasız hale getirdiğini bulmanız gerekir. Ve gerekli koruyucu ekipmanı yerleştirebilmeniz için işaretleri nasıl tanıyacağınızı öğrenmeniz gerekir.

Bir dahaki sefere direnebilmesi için onu güvensiz ve üzgün hissetmek kadar kolay değil. Sürecin her yönünü anlamasını istiyorsun, böylece sadece direnmekle kalmıyor, aynı zamanda cazibenin neden var olduğunu anlayacak. Ve evliliğinizin o kadar güvenli ve doyurucu hissetmesini istiyorsunuz ki, büyük sorunlar haline gelmeden önce size küçük problemlerle gelebilir. Erkek ve kadınlar bir şeyleri (özellikle duygular) farklı bir şekilde deneyimlediğinden, onu nasıl hissettiğinizi anlamanıza ya da ağrınızı hissetmeye zorlamak çoğu zaman yeterli olmaz.

  

45 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply