Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Çorum Esmer Escort Esra

  • Tarafından: 30 Mayıs 2020 15:41

Ekseriyetla, kocalarının hile yaptığını öğrenmek için son derece üzgün olan eşlerden duyuyorum. Ne yazık ki, birçoğu suçu en azından bir kısmının üstüne koydu: Onu neden görmediler? İyi bir kadın değil miydi? Hile gibi görünen bir kişinin aldatmasına katkıda bulunan yanlış bir şey var mı? Daha da kötüsü, bu eşlerin bazılarının daha önce başarısız ilişkileri vardı, bu yüzden kendilerini suçlama ve sürekli bir acı ve kötü ilişkiler döngüsünde olacağından endişe etme olasılıkları daha da yüksek.

İçlerinden biri, “Annem hala hayatta olsaydı muhtemelen durumuma gülerdi. Bana ilk kocamla evlenmememi söyledi. Onun iyi bir insan olmadığını söyledi, ama ben Onu görmezden geldim, ortaya çıktı, onun hakkında çok haklıydı ve sonunda boşandım, ancak ikincil kocamla ikramiyeyi vurmaya karar verdim ve her ikimiz de aynı hastalığa sahip olduğumuz için bir destek grubunda buluştuk. Kocam o kadar destekliydi ki ilk evliliğimin acılarından sonra nihayet bunu buldum Gerçekten mutluyduk Satranç ama dedi ki, hala çok mutlu olduğumuzu düşündüm. ikimiz de şimdi sağlıklıyız ve hayatın iyi olduğunu düşündüm. ama geçen hafta sonu beni aldattığını öğrendim. uzun süreli bir ilişki değildi. Kutlamak için dışarı çıktı, kendine itiraf etti ve onu terk etmememi istedi, daha önce hiç aldatmadığına yemin ediyor. Bir aptal gibi hissediyorum.İşte sonunda iyi bir adam bulduğumu sanıyordum. yapmak. Bu adamı sevdim ve onunla evlenmeyi severdim. Fakat bazılarım iyi ve sağlıklı bir ilişki sürdürememek için bir şeylerin yanlış olduğunu düşünüyor. Yine de, nerede yanlış yapacağımı görmek için şimdiki evliliğime baktığımda hiçbir şey görmüyorum. Bence iyi bir eştim ve kocam da aynı fikirde. Öyleyse neden iki başarısız evliliği izliyorum? Dünyada neyin var? “

Bu soruyu cevaplamaya çalışmadan önce önyargılı olduğumu itiraf edeceğim. Sadakatsizlikle başa çıktım. Dürüst olmak gerekirse, sadık bir kocanın onlarla ilgili yanlış bir şey olduğuna inanmıyorum – en azından sadakatsizlik açısından. Bazı durumlarda evlilik sorunları olduğunu kabul ediyorum. Ancak bu her zaman böyle değildir. Bazı insanlar çok sağlıklı ve mutlu evliliklerde hile yaparlar. Ve sorunlar olsa bile, sadakatsizliğin yanı sıra çok daha fazla seçenek var. Bu nedenle, sadakatsizliğin sorumluluğunun sadakatsizlik eden kişiye ait olduğuna inanıyorum. Bu sadece benim davranışım. Ve yardım edemeyeceğini öğrendim, kendini suçluyorsun. Konutliliğinize dürüstçe bakmaya çalıştınız ve değerli bir koca olduğunuzu söyleyebilirsiniz. Kafaka ne yapabileceğinden emin değilim.

Arkaye bakmaya çalıştığınızda ne görürseniz ya da görmezseniz bakın, gerçek şu an. İlk evliliğinizi değiştiremezsiniz. Yalınce ondan öğrenebilirsiniz. Fakat şimdi mevcut evliliğinizle ne yapmak istediğinize karar verebilirsiniz. Ancak bugün, yarın ve hatta gelecek hafta karar vermek zorunda değilsiniz. Yalınce bilgi toplayabilir, nasıl hissettiğinizi ve izlediğinizi / bekleyeceğinizi değerlendirebilirsiniz. Ayrıca, bir terapisti görebilir veya gerçekten en iyi ilginizi çeken şeyi belirlemenize yardımcı olacak bazı kendi kendine yardımları okuyabilirsiniz.

İnsanların eşleri veya evlilikleri ile ilgisi olmayan birçok nedenden dolayı hile yaptığını bilmek yardımcı olabilir. Stresli durumlarda (hastalık gibi) hile yaparlar. Kişilik saygısı düşük olduğunda hile yaparlar. Bir şeye layık hissetmedikleri zaman hile yaparlar. Sadakati hiçbir şekilde savunmuyorum. Hile yapan herkes seçim yapar. Yalınce kocanýn sadakatinin yaptýđýn birţey yüzünden olmadýđýna güvence vermeye çalýţýyorum. Onlara geri döner. Sen değil.

Sadakatsizlik de istemiyorsanız daha başarısız evlilikler anlamına gelmez. Tabiatl ki, asla garanti yoktur. Bir ilişkiden sonra evlilik zor iştir. Fakat tecrübelerime göre, eğer iki isteğiniz varsa, olabilir. Bu çok bireysel bir seçim. Bazıları evliliğin kurtarılamayacağına veya kurtarılamayacağına karar verecek. Bazıları yürüyüşe çıkmanın daha sağlıklı olduğunu düşünecektir. Ancak diğerleri, en azından hala yatırım yaptıklarından, en azından evliliklerinin kurtarılıp kurtarılamayacağını görmek için en azından onu çalıştırmaya çalışmak için daha karlı bulacaklar. Hiçbir karar, sizinle ilgili yanlış bir şey olduğu anlamına gelir. Bu sadece kendinize iyi bakmanız ve sizin için en iyisini yapmanız anlamına gelir. Ancak başarısız bir evlilik ve sadakatsizlik, düzeltmeden bir kusurunuz olduğu anlamına gelmez, çünkü evlilik iki kişiyi içeren iki yönlü bir sokaktır. Ve hile yapan siz değilsiniz.

  

64 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply