Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Çorum Laçin Escort Berna

  • Tarafından: 1 Haziran 2020 17:43

Fasıla sıra erken boşalma ve ıslak rüyalar normaldir ve endişe değil, ama ikisinden nedeniyle genel sağlık için sık ve tehlikeli olabilir üzerinde mastürbasyon için ortaya çıktığında. Üzerinde mastürbasyon ya da aşırı el uygulama başlatmak ve erken boşalma ve aşırı ıslak rüyalar gibi sorunları ağırlaştırmak bir erkek vücut kimyasında değişiklikler çok şey yapabilirsiniz. Tıbben bir kişi haftada 2-3 kez yan etkilerinden güvenli boşalmak zorundadır, bu numarayı kendi vücut kimyası ve yeteneğine göre değişir her birey için sağlıklı sayısı normal sevişmek için değil, ama yine de. Yemekırı el pratik alt sırt ağrısı gibi belirtiler, konsantrasyon diz ve sınırı ve kişinin geçişi ifade edebilir ki kolay oluşabilir, bulanık görünüm, yorgunluk, ağrı olmaması sorun grevler önce cinsel davranışlarını kontrol edebilirsiniz gösterir.

Mastürbasyon talepleri benzer hormonal, zihinsel ve fiziksel aktiviteler bu normal sevişmek gerekir, el pratik alışılmış ve sık sık böyle sorunlar şeklinde yan etkilerini gösterir düzenli olarak bu iç faaliyetleri başlatmak yapıyor insanlar. Penetrasyon sonra çok kısa bir süre ortağı tatmin olmadan veya meni istemsiz boşalma erotik bir rüya için uyku onsuz sırasında veya sızmaya sperma ya da birkaç damla, boşaltma ıslak rüya olarak ise erken boşalma olarak adlandırılır. Hem de sorunlara farklı ses olsa da meni her iki durumda akıntı istemsiz olarak, ama nedeni aynıdır.

Yemekırı el pratik hormonal dengesizlik neden olur, vücut ve cinsel davranışları üzerinde kontrolü kaybetme erkek başlar hormonal dengesizlik neden olan erkeklik hormonu salgılanması ve üretimini uyarır. Hormonal dengesizlik duygularını kontrol etmek için bir kişinin kapasitesini azaltır ve sevişme sırasında erken boşalma başlatır. Aynı sebepten uyarılan erkek hormonları sperm ve o gece herhangi bir uyarılma ya da erotik hayal bile olmadan sızmış olan seminal sıvı üretime neden olarak aşırı ıslak rüyalar neden olabilir.

Prostat bezi meni toplam hacminin üçte ikisi parçası üretir, sık sık mastürbasyon eğer bezi hoşgörü ötesine giderse kabarma neden olur prostatit yapar Prostat bezi, sık doldurma ve boşaltma gerektirir. Bu meni akıyor bezi dışarı hareket veya uyku ya da ereksiyon sırasında bile vermiyor çünkü ne zaman erken boşalma ve ıslak rüyalar gibi problemler ortaya acı çeken kişi.

Parasempatik sinirlerin zayıflaması mastürbasyon neden olur, bu sinirleri mümkün olduğunca uzun süre meni holding sorumludur, zayıf sinirler biraz süre meni tutun ve akış için izin veremez. Bu erken boşalma ve aynı zamanda aşırı ıslak rüyalar soruna yol açmaktadır. Yemekırı el uygulama daha da komplikasyonlara yol açabilecek karaciğer sıkıntı olabilir.

Yemekırı el uygulama nedeniyle PC kaslarının zayıflaması da bu kaslar boşalma akış kontrolü gibi erken boşalma ve ıslak rüyalar sorun Teşvik ve yolu yerleşmiş bile. Zayıf PC kaslar ile kişinin boşalma kontrolünü ve istemsiz akışına izin vermeyin. Bu durum aşırı ıslak rüyalar gibi PE erkek bir kurban yapar.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply