Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Çorum Olgun Escort Meryem

  • Tarafından: 2 Haziran 2020 20:16
  • Süresi: This ad has expired

Geçenlerde kocasıyla ilişkisi iki ay süren bir kadından duydum. Karısı bunu karşılıklı bir arkadaştan öğrenmişti. Kocasının yalnız olmadığından gerçekten endişeliydi. Ancak, karısı kocasıyla yüzleştikten sonra, hemen kederini ve pişmanlığını ifade etti. Aslında, kocası defalarca bu konuşmadan sonra ne kadar üzgün olduğunu söylemişti.

Yinelanan özürleri karısı için onu kesintiye uğratmadı. Sahte ve sahte gibi geliyorlardı. Mantıkları onun için bir anlam ifade etmiyordu. Kısmen şöyle dedi: “Sadakatsizlikten gerçekten pişman olursa, başkasından öğrenmek zorunda kalmadan bana itiraf ederdi. Ve eğer gerçekten üzgün olsaydı, ilk etapta yapmazdı. Sevdiğiniz ve yatırım yaptığınız birini nasıl hile yapabilirsiniz? Yapabileceğini sanmıyorum. İstediğimiz her şeyi yapabileceğimiz, özür dileriz, sonra şeyl silinecek bir dünyada yaşamak güzel olmaz mıydı? Eh, bu şekilde çalışmaz. Bir saniyeliğine gerçekten üzgün olduğuna inanmıyorum. Yalınce yakalandığına üzüldüğünü düşünüyorum ve şimdi dürüst olmayan bir salak gibi görünüyor. ”

Görünüşe göre bu karısı kaynar ve güçlü duygular çok taze. Küçük bir diyalogdan sonra, derin bir şekilde gerçek bir pişmanlık olduğuna ve tekrar hile yapmayacağına inanmak istediği açıktı. Gerçeği söylediği için onun için yeterince önemli olduğuna inanmak istiyordu. Lakin anlaşılır bir şekilde, şimdi güven konusunda problemleri vardı ve iddialarına inanabileceğinden şüphe ediyordu.

Bir sonraki makalede, bir kişinin sadakatsizliğinden gerçekten pişman olup olmadığını veya sadece yakalandığına pişman olup olmadığını öğrenmek için bazı yollara bakacağım, çünkü şimdi her şey açıkta.

Sadakatsizlikten gerçekten pişman olan bir adam, önceliğinin sizinle olduğunu gösterecektir: Elbette, gerçekten pişman olan bir kişinin diğer kişiyi sıcak patates gibi düşüreceğini umalım. Eğer ilişkinizi düzeltmek ve güveni yeniden sağlamak istiyorsa, o zaman diğer kişiyle olan tüm temas ve bağlantıları sona erdirmek konusunda tamamen ciddi olacaktır. Yalınce bu da değil, sadakatsizliğine yol açan güvenlik açıklarını da kaldıracak.

Sorun, bir iş seyahatinde bir gece hile yaparsa, yalnız seyahat etmeyi bırakacaktır. Ya da, üzerinde kötü bir etkisi olan ünlü bir arkadaş varsa, hemen düşünmeden gitmesine izin verecektir. Kısacası, eylemlerine içtenlikle saygı duyan bir kişi kendini mazur görmez veya dikkatinizi yaptığı şeyden saptırmaya çalışmaz. Bunun sorumluluğunu üstlenir, kendisini katkıda bulunan şeylerden uzaklaştırır ve daha sonra odağını sizinle olan ilişkisini düzeltmeye odaklar.

Sizi aldatmaktan gerçekten takdire şayansa, tamamen sorumludur ve kontrolünüzü memnuniyetle karşılar: Çoğu zaman, sadakatsizlikten sonra gerçek olan bir kişi ona neden güvenmediğini anlayacaktır. Bu amaçla, muhtemelen size gizleyecek hiçbir şeyi olmadığını kanıtlamak için kendi yolundan gidecek. Cep telefonunuzu, Facebook hesabınızı, e-posta şifrelerinizi ve görmek isteyebileceğiniz herhangi bir şeyi paylaşacaktır.

Bunları yapıyor çünkü hiçbir şey bulamayacağınızı biliyor ve sizinle birlikte çalışma arzusunu göstermek istiyor. Şimdi bazı erkekler buna kızıyor ve bazıları kişisel yaşamlarından vazgeçmeye isteksiz. Ancak, bunun sizin huzurunuz için gerekli ve önemli olduğunu fark ettiklerinde, çoğu kişi şu anda kişisel yaşamınızdan daha önemli olduğuna karar verecektir. (Her ne kadar bu sonsuza kadar süremez olsa da.) Burada trendi görüyor musunuz? Neredeyse her konuda, ihtiyaçlarınızı kendi başına seçer. Katilikle arkadaşlarını veya alışkanlıklarını özleyebilir, ancak onun için bu şeylerden daha önemli olduğunu göstermek istiyor.

Kadınlara bunu söylediğimde, bazıları bana kocasının bütün bunları yapmasını isteseler de öyle olmadığını söylüyor. Üzgün ​​olduğunu iddia ediyor, ancak sorumlu değil veya ilişkiye odaklanmıyor. Bunu kabul etmeden önce, gerçekten pişman olmadığı anlamına gelir, en azından ona bir şeyleri düzeltme şansı verin. Konutet, ne istediğini ve ne istediğini yazması onun için sinir bozucu. Fakat bazen erkekler ipuçlarını anlamıyor ya da kendileri ortaya çıkaracak kadar sezgisel değiller. Bazen gerçekten doğru olanı yapmak isterler, ancak onlara o şeyin gerçekte ne olduğunu söylemeniz gerekir.

Gerçek üzüntü, yazılı veya sözlü kelimelerle değil, insan eylemleriyle gösterilir: Bazen insanlar bana kocamın veya arkadaşımın gerçek olup olmadığını görmek için yazdığı bir mektubu okuyup okumamayacağımı soruyor. Gerçek şu ki, bundan her zaman anlatamazsınız. İnsanlar üzgün olduklarına inandırmak için bir şeyler söyleyebilir veya yazabilirler. Şüphesuz, tüm bu zaman ve çabaya yatırım yapmaları kesinlikle bir şey söylüyor. Fakat sadece zaman ve eylemlerini izlemek size gerçeği söyleyecektir.

Çünkü bir kişi size gerçekten zarar verdiğinden pişman olduğunda, bir daha yapmamak inancında oldukça sağlamdır. Daha iyi bir koca ya da erkek arkadaş olmaya çalışırlar ve daha sonra takip ederler. Size ve ilişkinize nasıl davrandıklarını çeşitli şekillerde ele alırlar. Bu gerçek bir pişmanlık. Ovalı veya sözlü kelimelerle gelmez. Tersyon ve karakterden gelir.

  

51 total views, 1 today

  

Listing ID: 4895ed7d6c3dcd80

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply