Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Çorum Sınırsız Escort Hale

  • Tarafından: 2 Haziran 2020 00:18

Eşlerinin iyi lütfuna geri dönüp evliliğini bir daha asla aldatmayacakları bir şekilde kurtarmak için çok pişman ve umutsuz olduklarından emin olmak için bir plan formüle etmeye çalışan eşlerden sık sık duyuyorum. Bu amaçla, birçoğu nasıl yalnız hissettiğini görmesine izin vermek ve aynı zamanda eve ne zaman (veya geri dönebileceği) hakkında bir şüphe ve korku yaratmak için ayrılmaya devam etmeleri gerektiğine inanıyor.

Kısa bir süre önce, “Kocamın sadakatsizliği ve ilişkisinden sonra ne kadar ayrı kalmalıyız? Üç ay önce beni aldattığını öğrendim ve hemen dışarı attım. Onu izlemeye dayanamadım. Yaklaşık bir ay önce affedilmem için yalvarmaya ve bana ne zaman eve gidip ayrılığı sona erdireceğimi sormaya başladığından emin değilim. Ona ve evliliğimizi kurtarmaya daha açık hale geliyorum. Fakat onun iyi olduğundan emin olmak istiyorum ve sadakatsizlik için özür dilerim, eğer onu eve gelmesi için biraz daha bekletirsem, beni daha çok takdir edecektir. eve gitmesine ve ayrılığı sona erdirmesine izin vermek için? “

Bu sorunun gerçekten kesin bir cevabı yok. Bazı eşler kendi duygularını ve arzularını bir rehber olarak kullanır, bazı eşleri kocasının arzularından ve duygularından etkilenir ve diğerleri dramatik ve kesin bir noktaya varmak için ellerinden geleni yapmak ister. Ancak, bir sonraki makalede bu kararı vermeniz için bazı düşünceler ve ipuçları sunacağım.

Eşinizi aldattıktan sonra şüphelendiğiniz (veya hazır olmadığınız) bir şeye maruz kalmanıza izin vermek genellikle en iyi fikir değildir: Bu durumda birçok eş, kocalarının baskısı altındadır. Size muhtemelen çocukları da özlediğinizi söyleyecektir. Konute gitmek istediğini söyleyecek ve genellikle dersten daha fazla şey öğrendiğini söyleyecek. Size ayrılığın onu öldürdüğünü söyleyebilir ve bir gün daha dayanabileceğinden emin değil.

Ve tüm bunlar kararınızda azalmaya başlar ve sizi suçlu hissettirir, çünkü kararlarınız sizi etkiler ve başka birine zarar verebilir. Fakat hatırlamanız gereken şey bu. Muhtemelen bu ayrılığı başlattınız, böylece duygularınızı kendi tarzınızda düzenlemek için zamanınız olabilir. Muhtemelen bir şeyler ayarlamak istediniz, böylece daha sonra evliliğinizi kurtarmak istediğinize karar verirseniz, bunu yapmak için en iyi konumda olacaksınız.

Bir şey olursa ne değişti? Seni kocanın eve gitmesine izin vermemek istemiyorum. Sizden size perspektif vermenizi istiyorum. Konute gitmesini ve ayrılığı olduğu kadar kötü bitirmesini istiyorsanız ve ikiniz de iyileşme sürecine başlamak için çok sıkı çalışmaya istekliyseniz, o zaman şeyleri sadece bir noktayı kanıtlamak için uzatma gereğini görmüyorum. Ancak bu kararı vermeniz gerekiyorsa, çünkü şüphelerinize rağmen amansız bir baskı altındasınız, o zaman zaman ayırmanıza izin vermek isteyebilirsiniz. Eğer kocanız samimi ise, bekleyecektir.

Yalınce eşinizi test etmek veya bir noktaya değinmek için kendi arzularınız veya hislerinizle çatışan kararlar almadığınızdan emin olun: Yukarıdakilerle, söz konusu eşin kocasını özlediği, artık bir ayrılık istemediği ve kocasının eve gitmesini istemesi nispeten açıktır, ancak kocasını test etmek veya bir şeyi kanıtlamak için biraz daha uzun süre dayanması gerektiğini düşünmektedir.

Onu ne kadar uzun süre terletebileceğine ve ne kadar umutsuzca eve gidebileceğine inanıyor, durumu daha iyi ve evliliği kurtarmak için daha fazla yatırım yapılacak. Bu mükemmel bir şekilde anlaşılabilir olsa da, bazen geri döner. Koca ya sabrını kaybedebilir ya da kırgın olabilir. Ve dürüst olmak gerekirse, evliliğinize bir oyun oyunuyla başlamak ve sahtekâr olmak ister misiniz?

Peki, ayrılığı sona erdirmek ve kocanızın bir ilişki veya sadakatsizlikten sonra eve dönmesine izin vermek için en iyi zaman ne zaman? Bu sorunun gerçekten doğru ya da yanlış cevabı yok. Çoğu insan bağırsaklarında veya kalplerinde zamanın gelmiş olabileceğini söyleyen bir duyguya sahiptir. Bildiğiniz sürece bu sesi dinlemenizi öneririm: diğer kişi resmin dışında; sadakatsizlik durdu; ikiniz de evliliği onarmaya ve kurtarmaya kararlısınız; ve ikiniz de bunları gerçekleştirmek için gereken işi yapmakla kalmayıp aynı zamanda bunu gerçekleştirmek için bir planınız da var.

Bütün bunlar mevcut değilse, o sırada beklemeniz avantajlıdır. Ancak kalbinize kocanızın tövbe ettiği ve rehabilitasyona hazır olduğuna inanıyorsanız ve onu evde istiyorsanız, muhtemelen oyun oynamak için bir neden yoktur. Ancak bunlardan herhangi biri söz konusuysa veya isteksizseniz veya emin değilseniz, bu kararın yalnızca size ait olduğunu unutmayın.

  

35 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply