Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Çorum Sınırsız Escort Yüsra

  • Tarafından: 26 Mayıs 2020 08:10

Sık sık kocası bana bir e-posta gönderen (veya yakın zamanda olan) bir kadın var. Zarar görüyorlar, kafası karışıyor ve korkuyorlar. Yinellikle erkeklerin sadakatsizlikten sonra neden, nasıl, ne zaman ve geri dönüp dönmedikleri hakkında bilgi ve istatistik isterler. Yinellikle aldatılmış bir kadın, geri dönmek istediğinde kocasının samimiyetinden şüphe edecektir. İşlerle ilgili bir sorun olduğunda sadece bir teselli ödülü olmasından korkuyorlar.

Fakat burada kuyruğu bacakları arasında geliyor, mırıldandı özür diliyor ve her şey yolunda olmalı. Fakat durum böyle değil, en azından kafanın içinde. İtimatle ilgili sorunlar var. Dürüstlükle ilgili sorunlar var. Kişilik saygısı ile ilgili sorunlar var. Ona ya da evliliğine aynı şekilde bakamazsın. İşlerin bir daha aynı olacağından şüphe ediyorsunuz. Kocanızı ya da sizi ya da evliliğinizi bilmiyorum, ancak erkeklerin bana söylediklerini (ve araştırmalarımın neyi gösteriyor) kocaların ya da erkek arkadaşlarının nihayetinde onları seven kadınlara geri döndükleri hakkında sizinle paylaşabilirim.

Eşiniz veya erkek arkadaşınız neden yalan söyledikten sonra geri dönmek isteyecek? Bunu yoldan çıkaralım. Çoğu insan, ilişkilerin ve sadakatsizliğin cinsiyetle ilgili olduğunu ya da daha doğrusu erkeğin evde ihtiyaç duyduğu şeyi almadığını kabul eder. Şimdi bu efsaneyi ortadan kaldıralım. Erkekler bunu eylemleri için bir bahane olarak kullanacaklar. Bunu söylüyorlar çünkü söylemeleri bekleniyor. Bu kolay bir polis ama nadiren doğrudur.

Daha sık olarak, ilişki ve sadakatsizlik, kendi yetersizliklerinin ve duygusal ihtiyacının sonucudur. Kendi içinde “doğru” hissetmiyor. Kendi arzusu ve ölümsüzlüğü hakkındaki şüpheler ruhuna nüfuz etmeye başladı. Kendi şirketinden sıkıldı. Dürüst olmak gerekirse, genellikle bir ilişki aramaz, ancak onu bulur ve göz açıp kapayıncaya kadar asla geri atlayamayacağı bir çizgiyi geçer.

Fakat işte sürtünme. Bu eylemi gerçekleştirdiğinde, neredeyse hiçbir zaman yarın veya sonuçları hakkında düşünmez. Siz, evliliğiniz veya ilişkiniz neredeyse hiçbir zaman denklemde faktör değildir. Bu durumdan nasıl kurtulabileceğini düşünmeye devam ediyor ve pişmanlık geldiğinde, bu konuda herhangi bir şey yapmak için çok geç.

Nihayetra panik başlar. Bu nasıl düzeltilebilir? Asla öğrenemeyeceğinden emin olmak. İyi bir koca / erkek arkadaş olmaya söz vererek ve bunu icat ederek. Bunun bir daha asla olmayacağına söz vererek. Kulağa hoş geliyor, ha? Fakat gerçek bu değil. Anlayın ve harap oldunuz. Ona güvenli bir sığınak ve açık kollar sunmak için sana güveniyordu, ama bu onun gerçekliği değildi. Ve şimdi bu garip kadının hiç istediği şey olmadığını fark ediyor. İtimatsizliklerini çabucak düzeltmek istedi, ama şimdi böyle bir şey olmadığını fark etti.

Gerçek şu ki, istatistikler çok açık. Fazla az vaka uzun vadeli ilişkilere dönüşür. çok daha az evlilik. Bu geçici bir şey, çünkü geçici şüphelerden doğuyor. Sorun şu ki, okuldan ayrılmak kalıcı olabilir. Çünkü sık sık büyük hatasını fark ettiğinde ve reddettiği şeyi gerçekten istediğine karar verdiğinde, onu geri vereceğine karar vermek sana bağlı olmalı.

Hile için eşinizi geri alıp almayacağınıza karar verin: Size kocanızın davasında yalvarmanızı söylemedim. Geçmişte kandırıldım ve yıkıcı olduğunu biliyorum. Onu asla savunmam. Fakat gerçek şu ki, nasıl ilerlediğiniz size bağlı. Bunun gerçekleşmediğini iddia edemezsin. Yaşam mucizevi bir şekilde geri dönmeyecek. Bağlantıyı korumayı seçip seçmediğinizi seçmeniz gerekir.

Temasye bakmanız ve bunun için savaşmaya değip değmeyeceğini belirlemeniz gerekir. Bu kişinin eylemlerini kişinin kendisinden ayırabileceğinizi belirlemeniz gerekir. Bunun, çalışmanız, sevmeniz ve kendinize bakmanız için ihtiyaç duyduğunuz itici güç olmasına izin verme fırsatına sahipsiniz. Bu, burada verdiğiniz kararın hayatınızı belirlediği nadir zamanlardan biridir. Doğru ya da yanlış cevap yok. Katilikle tek beden herkese uyar değil. Bazı kadınlar olayı anlaşmanın ihlali olarak görecek. Kafakaleri evliliğin zor işini yapmayı seçecek çünkü bir hatanın her şeyi mahvetmesine izin vermek istemiyorlar. Bu size bağlı olacaktır, ancak çoğu eş ve erkek arkadaşın nihayetinde sadakatsizlikten sonra geri döndüğü için karar verme şansına sahip olacağınıza bahse girmeye istekli olacağım.

  

52 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply