Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Çorum Yerinde Duramayan Escort Kayra

  • Tarafından: 25 Mayıs 2020 14:13

Eşlerinin kâfirliği üzerindeki görünür kederinin gerçek olup olmadığını merak eden eşlerden sık sık duyuyorum. Sık sık “Kocam beni aldattığı için çok üzgün olduğunu söylüyor. Ve gerçek görünüyor, ama bütün sözlerine inanabileceğimden emin değilim. Aldatırken bana yalan söyledi.” “Kafaka bir örnek şu ki,” çoğu erkek içtenlikle kocalarını aldattığından pişman mı? Ne kadar büyük bir hata yaptığını fark ediyorlar mı? Yine mi? ” Bir sonraki makalede bu soruları araştırmak ve cevaplamak için elimden geleni yapacağım.

Bir kişinin sadakatsizliğinden gerçekten pişman olup olmadığı genellikle birkaç farklı faktöre bağlıdır: Yinel olarak, konuştuğum erkeklerin çoğu sadakatsizlikleri için pişmanlık duyuyor. Fakat genellikle sadakatsizlikten sonra evlilikleri kaydetme hakkında yazıyorum, bu yüzden beni arayan erkeklerin işleri tekrar yapmaya çok samimi olanlar olması mantıklı. Sadakatsizlikle eşlerini suçlayan ya da bunu haklı çıkarmış öfkeli kocalar genellikle bu konuda sessiz kalırlar (en azından bana gelince).

İnsanın tepkisi ve sadakatsizliğinin kederi kişiden kişiye değişecektir. Sadakatsizliğin nedenleri, kişiliği, olgunluk seviyesi, ahlaki pusulası, sadakatsizliğe tepkinizin algılanması ve diğer birçok faktör devreye girer.

Yinellikle pişman olmayan eşler, başka birisini suçlayarak kendi akıllarında sadakatsizliği haklı çıkaran eşlerdir. Bunlar, eşlerinin onlara asla zaman vermediğini, anladığını veya ilişkide işleri heyecanlandırmak için çaba sarf ettiklerini söyleyecek olan çocuklar. (Alakançtir ki, aynı adamlar nadiren oynadıkları rolü veya ne tür bir koca ile evlendiklerini düşünürler. Katilikle mükemmel koca olmadıklarından şüphelenmek kolaydır.)

Bazen kültürel konular ve sosyal normlar vardır. Bazı geniş ailelerde hile yapmak tamamen kabul edilebilir ve doğal kabul edilir, bu nedenle pişmanlık ve keder olasılığı daha azdır. Kafaka bir deyişle, kocasının büyükbabası muhtemelen büyükannesini aldattı ve babası muhtemelen annesini aldattı vb. Ayrıca, bazen bir erkeğin arkadaşları hile yapıp yapmadığı ve üzgün olup olmadığı konusunda büyük bir rol oynayacaktır. (Ve dürüst olmak gerekirse, bazen bu durumlarda erkekler derin bir yerde pişman olurlar, ancak bunu göstermeyeceklerdir, çünkü nedenlerinin nedenini kızdırmaya devam etmesine yardımcı olduğunu düşünüyorlar.)

Öte yandan, genellikle sadakatten pişman olan erkekler geçmişte güvenilir ve sadık olan adamlardır. Bunlar asla aldatmayı amaçlamayan, ama bir daha asla tekrarlamak istemedikleri bir kerelik hata yapan çocuklar. Yinel olarak, samimiyetlerini hızlı ve belirleyici eylemlerde ve eylemleri için tam sorumluluk almaya istekli olduklarını görebilirsiniz. Ve birçoğu derslerini öğrendikleri ve bir daha asla aldatmayacakları konusunda çok açık.

Bir koca gösteren işaretler, kocasının sadakatsizliği için gerçekten üzgünüm: Daha önce söylediğim gibi, bazı erkekler pişmanlıklarını hemen gösterirlerse, onlar için işleri daha da kötüleştireceğini düşüneceklerdir. Onların akıl yürütmeleri, dramatik ve atipik bir şekilde hareket ettiklerini gördüğünüzde, derhal durumun zor olduğunu anlayacaksınız.

Böylece, sizi eylemlerinde haklı olduklarına ikna edip edemeyeceklerini ortaya koyarlar ve görürler. Birçoğu satın alıp almadığınızı görmek için önce bunu deneyecek. Bu her zaman pişman olmadığı anlamına gelmez. Bu sadece hasarı azaltıp azaltamayacağını ve bunu yapmanın en etkili yolunu deneyip deneyemeyeceğini gösterir. Bazen çok doğrudan olmanız ve eylemleri için sorumluluk almama konusunda ısrar etmeniz gerekir. Buna inandığında, genellikle daha fazla pişmanlık görmeye başlarsınız.

Bazı erkekler gerçek pişmanlıklarını kapıda göstereceklerdir, çünkü gerçekten yürekten ve hasar kontrolü konusunda gerçekten endişelenmiyorlar. Hatalarının tam olarak farkında olduklarını bildirmeleri daha önemlidir. Bunlar, evliliğini düzeltmek, eşlerine yapmak ve güveni yeniden sağlamak için danışmanlık yapmaya veya “ne gerekiyorsa” yapmaya istekli olan erkeklerdir. Bütün bunların onların hatası olduğunu biliyorlar ve itiraf etmekte hiçbir problemleri yok. En önemlisi, onlara olan güveninizin ve inancınızın kelimeler yerine bir dizi eylemle geri kazanılacağını biliyorlar. Böylece, kararlı bir eylem olmadan konuşmaya devam etmek yerine, çoğu sezgisel olarak çalışmaya başlayacak.

Ve bazen o zaman kocanızın kişiliğine ve durumuna bağlı olarak bu iki cevabın bir karışımını elde edersiniz. Bazen umdukları cevabı veya pişmanlığı görmediklerini söyleyen eşlerim olur ve bu nedenle kocalarının gerçekten çok üzgün olmadığını kabul ederler. Ancak, aynı kocayla üsse dokunduğunda, oldukça şok olacak ve sözlerine koyabileceğinden daha üzgün olduğu konusunda ısrar edecek.

Bu nedenle, aşağı inip iletişim kurmayı bırakmanız için varsayımlar yapmamanız önerilir. Görmediğiniz bir şeye ihtiyacınız varsa, en iyi şey doğrudan kocanıza gitmek ve ona daha iyisini yapma şansı vermektir. Bu şekilde, en azından tüm eksikliklerinin yanlış anlama olmadığını anlayacaksınız.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply