Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Çorum Ateşli Escort Pelin

  • Tarafından: 21 Mayıs 2020 16:26
  • Süresi: This ad has expired

Sadakatsizlik size ikinci bir evlilik hakkında düşünmeniz için iyi bir neden sunsa da, her ikinizin de sonu olmak zorunda değil. Konutlilik öncesi sadakatsizlik oldukça yaygındır, çünkü iki kişi ömür boyu ve bazen de korkunç taahhütlerle karşı karşıyadır.

Sadakatsizliğe nasıl tepki verdiğiniz, evlilik şansınız üzerinde derin bir etkiye sahip olacaktır. Davayı işleyen veya sizi aldatan siz olun, her ikisi de eylemden etkilenir.

Nişanlanırken sadakatsizlik sorunu, çok farklı şeyler anlamına gelebileceği veya düğünden önce yaygaradan başka bir şey ifade edemeyeceği. Sebepi ne olursa olsun, ufukta başarılı ve mutlu bir evlilik umudu varsa, bu bir ilişkiyi geçmek için önemli bir testtir.

Sadakatsizlik, katılımınız için ne anlama gelebilir?

1) Her ilişkide yol boyunca eşitsizliklerin olması. Bu, katılımınız sırasında sadakatsizliğin ne anlama gelebileceğinin oldukça açık bir örneğidir. Kafaka çiftlerin taklit etmeyi sevmesine bakılmaksızın mükemmel evlilikler veya ilişkiler yoktur. Düğününüz yaklaştıkça stres artar, talep zamanla artar ve emdikleri çok çeşitli duyguları işlemek için çok fazla zaman harcanmaz. Kafaka bir deyişle, bu, sadakatsizliğin cazibesinin bir süre için her şeyin ötesine geçmesi için olgunlaşmış zamandır.

2) Sizin veya nişanlısının evlilik işine başlamadan önce son “yaşasın” tadını çıkarmanız. Bu yüzden bekarlığa veda partileri birçok erkek için gerçekleşir (ve kadınlar onları daha sık tutmaya başlar). Bu, yemin etmeden önce birkaç yaban yulaf dikmek için son bir şanstır ve evlilikle veya evliliğinizin ne olması gerektiğine inandığı bir şey yoktur.

3) Bu soğuk ayaklar şu anda bir avantaj kazanıyor. Bu durumda birçok insan, büyük günden önce bir an soğuk ayaklar yaşar. Yaygın bir cevap hile yapmaktır. Bir kez hile yaparlar ve çimlerin gerçekten başka hiçbir yerde daha yeşil olmadığını ve sonuçta evlenmek istediklerini fark ederler.

4) Bir sorun olduğunu ve arkadaşlarınızı, ailenizi ve başkalarını yemin ettikten sonra şimdi anlamanın daha iyi olduğunu bir tanıktır. Zor kısım, ikisinde durumun ne olduğuna karar vermektir.

  

68 total views, 1 today

  

Listing ID: 4835ed43254c2868

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply