Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Çorum sakso çeken escort ülkü

  • Tarafından: 2 Haziran 2020 22:17

Kısa bir süre önce, önümüzdeki hafta başında beslenme sistemi üzerinde çalışmaya başlamak isteyen birinden bir e-posta aldım. Ancak, aynı haftanın Cuma günü, en iyi arkadaşlarından birinin evlendiği bir hafta sonu başladı ve düğün görevlerine katıldığı birkaç gün boyunca diyeti sıkı bir şekilde takip edemeyeceğini biliyordu ve yine de kilo verme hedefleriyle başlamaması için bu olaya izin vermek istemiyordu. Bir besin sistemini bir sistemle atlamanın mümkün olup olmadığını (ketozis olduğu için) veya tüm işi atıp atmayacağını bilmek istiyordu. Düğünün başlamasını beklemenin daha iyi olup olmayacağını merak etti. Sanırım buradaki ana soru, bazen bir gün bir beslenme sistemiyle atlayıp atlayamayacağınız ve hala başarılı olup olamayacağınızdır. Bir sonraki makalede bu konuyu ele alacağım.

Beslenme sistemi ile diyetin bir gününü rahatlatmak: İlk olarak, bu diyette gerçekten iki mekanizma olduğunu anlamak önemlidir. Yalınce daha az kalori yiyerek kilo vermekle kalmayacak, aynı zamanda vücudunuzu yakıt için mevcut olduğu kadar karbonhidrat olmadığı için yağ yoluyla yakılan ketoza sokmaktır. Diyet gıdaları daha az miktarda şeker ve karbonhidrat içerecek şekilde tasarlanmıştır. Yani, bu denklem hakkında çok fazla düşünmenize gerek yok. Hile yapmadığınız sürece, bu süreç kendine dikkat etmelidir.

Ve ketozda kaldığınız sürece, her iki işlemin de aynı anda sizin için çalışacak ve oldukça iyi bir oranda kilo vermeniz gerekecektir. Tabiatl ki, bir gün izin alıyorsanız ve vahşi bir terkedilmiş karbonhidratlar yerseniz, vücudunuzda yağ değil yanan yanacak ve bundan tam olarak yararlanacaktır. Ancak bu, her şeyin kaybolduğu anlamına gelmez. Kursa nispeten hızlı bir şekilde döndüğünüzde, yağ yakma moduna geri dönmek için sadece birkaç güne ihtiyacınız vardır ve planınızı yedeklemeye başladığınızda hemen daha az kalori almaya başlayacaksınız.

Şirket de bunu dikkate alıyor. Hatta haftada iki gün bir kenara bırakmanıza izin veren nutrisystem flex adlı bir program bile var. Tabiatl ki, bu hafta sonları keyfi olarak abur cubur veya çok miktarda kalori, yağ veya karbonhidrat yememeli ve daha sonra istediğiniz sonuçları beklememelisiniz. Hangi yiyecekleri aldattığınız, kopya çekip almamanızdan çok daha önemlidir. Burger dilimi bir dilim turtadan daha iyidir. Bahse girerim şeker yerine cips yersin,

Bir gün izin alacaksanız, yaptığınız gün sadece sağduyunuzu kullanın. Hiçbir şey, e-postayı gönderen kadının hafta sonu boyunca mantıklı kararlar verebileceğini söylemiyor. Kimse onu bir restoranda yemek yerken besleyici yemekler yemesini beklemiyordu, ama hiçbir şey büyük bir kase makarna yerine fajita sipariş edemeyeceğini söylemedi. En kötü menü seçimlerini yapmak zorunda kalmadan eğlenceye katılabilirsiniz.

Bu adamın planlarına derhal gitmesi gerektiğini hissettim. Bu diyetin bir özgürlüğü var. Neredeyse herkes zaman zaman hile yapıyor ve ben bu ifadeye dahil oluyorum. Asıl anahtar, bir veya iki gün boyunca tüm planı rayından çıkarmaktır. Çünkü bazen, bir gün diğerine kanarsınız, böylece bir hafta sonra noktaları birleştirirsiniz ve asla diyete geri dönmediğinizi fark edersiniz. Asıl önemli olan, genellikle daha az kalori ve karbonhidrat yemenizdir, böylece tekrar tekrar ketozise düşebilirsiniz. Birkaç gün boyunca raydan çıkarılırsanız, hemen yola çıkıp hemen yağ yakma moduna geçmek için sadece birkaç gününüz daha yeterlidir.

  

46 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply