Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Dodurga Esmer Escort Feray

  • Tarafından: 30 Mayıs 2020 09:59
  • Süresi: This ad has expired

Eğer kocanızın aldatma konusunda biriyle ilgili bir ilişki olduğunu öğrenirseniz, size yakın biriyle konuşmaktan hoşlanabilirsiniz. Bir ilişkide sadakatsizliğin kurbanı olmak çok acı verici olabilir ve acı çeken insanlar genellikle duygularını biriyle paylaşmak acıyı hafifletir. Bu yüzden, derin keder, öfke ve çaresizlik duygularınızı size yakın biriyle paylaşma arzunuz oldukça doğaldır.

Ancak hile hakkında kocanız hakkında herhangi bir bilgi paylaşmaya karar vermeden önce, birkaç gerçeği göz önünde bulundurmanız gerekir

1) Zayıf bir duygusal durumdasınız:

Kocanızın sadakatsizliğinin haberleriyle üzülüyorsanız, çoğu olumsuz olan güçlü duyguların pençesinde olacaksınız. Yaralanmış, şok, sinirli, öfkeli, üzgün, uyuşuk ve yanıltılmış hissedebilirsiniz. Bu durumdaki düşünceleriniz ve eylemleriniz tamamen rasyonel olmayabilir. Acele ederek yanlış bir şey yaparak kendinize daha fazla sefalet getirebilirsiniz. Bu nedenle, size sevgili birine güvenmeyi düşünmeden önce yeterince soğuyana kadar beklemek daha iyidir.

2) Eşiniz bunu öğrenebilir:

Birisine olan güveniniz kendi içinde kötü olmayabilir. Fakat eğer kocanız bunu daha sonra öğrenirse, terk edilmiş hissedecekler. Bu, ilişkinizde gerginliğe neden olabilir, özellikle de kocanızı hile için affetmeye karar verirseniz ve ilişkiyi normale döndürürseniz.

3) Sizin için yararlı olmayacak ipuçları alabilirsiniz:

İtimatdiğiniz kişi size en iyi ilginizi çekmeyebilecek tavsiyeler verebilir. Tavsiye anlamlı olabilir, ancak sizin için doğru olmayabilir. Nihayetunda, kocanı aldatmak için affetmeye ve bir şeyler uyum haline getirmeye karar verebilirsin, ancak güvendiğin kişi ilişkiyi bitirmeni önerebilir. Bunun tersi olabilir.

4) İtimatilmez bir kişi seçebilirsiniz:

İtimatdiğiniz kişi onlara inandığınız kadar güvenilir olmayabilir ve bazı oyunlar oynayarak onlara olan güveninizden yararlanabilirsiniz. Sevdiğiniz ve güvendiğiniz koca sizi aldattığında, güvendiğiniz başka bir kişi de güveninize ihanet edebilir. Böyle bir insan, uyumlu yaşamınızda uzun süre problem yaratabilir.

5) Kocanızın haysiyetini ihlal edebilirsiniz:

Nihayetunda, kocanı düşünmelisin. Zina eşinin de bir miktar ödeme hakkı vardır. Nihayetuçta, kocana aşık oldun ve onlar da seni sevdiler. Sadakatsizlik bir sapma olabilir ve kocanız eylemlerinden pişman olabilir ve afınızı nasıl arayabileceklerini ve size nasıl dönebileceklerini düşünebilir. Suçluluklarını üçüncü bir şahsa ifşa ederek tarafınızdaki aceleci eylemler onurlarına ve onuruna zarar verecektir. En azından eşinizin hile konusunda nasıl hissettiğini anlayana kadar bundan kaçınmalısınız.

  

46 total views, 1 today

  

Listing ID: 4705ed7d6c4871f6

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply