Welcome, visitor! [ Register | Login

 

İskilip Kondomsuz Escort Ferhan

  • Tarafından: 31 Mayıs 2020 05:57

Bazen, karısı anladıktan ve işiyle uğraşmak istedikten sonra kocası aniden basıldığında ve kapatıldığında nasıl başa çıkacağından emin olmayan eşlerden duyuyorum. Çoğu zaman, bir kadın kesinlikle cevaplar olması gerektiğini hissettiğinde, kocası da aynısını vermek istemez.

“Kocamın annesiyle ilgilenen ev hemşiresi ile aylık bir ilişkisi olduğunu öğrendim. Prensip olarak, sadece annesini ziyaret ederken birlikteydiler. Bulduğumda, yeni bir hemşire istedik ve hemen ara verdi. Konutliliğimizi kurtarmak istediğinde ısrar etti ve ben de onu istiyorum. Fakat karısını tutmaya çalışan bir adamdan beklediğiniz gibi davranmıyor. duygularını paylaşmayı, sadakatsizliğe neyin yol açtığını anlatmayı ve bunun üzerinde nasıl çalışmayı planladığını açıklamayı umuyordu. Bunun yerine, tamamen kapalı. Bana zar zor bir şey söylüyor. Beni nadiren gözlerine bakar. Arkaık bana gülmüyor ya da bana dokunmuyor.Ona neyin yanlış olduğunu sorarsam, hiçbir şeyin yanlış olmadığını söyler. Fakat belli ki bir şey, o kim olduğu hakkında bir kabuk gibi. Eğer bütün bu “bir zamanlar kocam olan adamın gölgesi. Sebep onun yolunda davranıyor?” Bir sonraki makalede bu soruya cevap vermeye çalışacağım.

Erkekler neden karılarını aldatma veya meseleden sonra hariç tutarlar: Eşiniz tarafından düz etki olarak adlandırılan şeyi görmenizin birçok nedeni vardır. Sıklıkla bastırmaya çalıştığı bir sürü çelişkili duygu yaşar. Bu duyguları yayma girişimi, şimdi gördüğünüz kayıtsız tavırlara katkıda bulunabilir. Sık sık utanır, suçlu, kafası karışır ve hatta utanır. Ve herhangi bir duygu gösterirse, zırhında bir çatlak olacağından ve tüm bunların dökülmesinden korkuyor.

Buna ek olarak, birçok erkek size soğuk ve uzakta cevap verecek, çünkü sizi çok derin kazmaktan caydırmaya çalışıyorlar. İşe ne başladığı ya da kimin başladığı, neden olduğu ya da tekrar olup olmadığı hakkında birçok soruyu cevaplamak istemiyorlar. (Ve bu gerekli değildir, çünkü tekrar hile yapmak istiyorlar.) Bazen tüm bu cevaplara sahip değiller. Sebep böyle davrandıklarından emin değiller. Ve sadece kendi kendini muayene fikrinden hoşlanmıyorlar. Ayrıca, size hiçbir şey vermezlerse, sonunda size verebilecekleri için minnettar olacağınızı ve geri çekileceğini umuyorlar. Kısacası, sizi çok fazla beklemeyin veya talep etmemeye çalışırlar, ki bu elbette sizin için adil değildir. Ve size herhangi bir duygu açmanız veya göstermeniz için gerçekten önem verdikleri konusunda şüphe uyandırır.

Eşiniz sizi kapattığında veya kapattığında nasıl başa çıkılır: Muhtemelen omuzlarından onu yakalamak, duygusunu sallamak ve kesinlikle olmadığı gibi bir çocuk ya da kurban gibi davranmayı bırakmak istemenin çok cazip olduğunu biliyorum. ondan biraz cevap almak için. Onu funk’tan çıkarmak için her şeyin denemeye değer olduğunu düşünüyorlar.

Ancak eşler başarılı olduğunda ve bazı duygusal tepkiler aldığında bile, bu genellikle sadece anlık bir karardır. Soğukkanlılığını bir saniyede kaybedebilir, ancak genellikle derhal eski haline döner. Bu yüzden onu aramaya ve onunla iletişime geçmeye çalışmak yardımcı olabilir. “Dinle, açmazsan ve benimle iletişim kurmazsan iyileşemeyiz.” Gibi bir şey söylemeyi düşünebilirsin. Fasılamızdaki şeylerin çok garip olduğunu fark ettim ve hiçbirimiz nerede durduğumuzu bilmiyoruz, ancak dışlama ve çekilmeniz bizi hiçbir yere götürmeyecek. Bunun yerine, duygularınızı benimle paylaşmak için yeterince ilgilenmediğinizi veya bunu başaracak kadar kararlı olmadığınızı hissettiriyor. Ben senin düşmanın değilim. Seninle bunun üstesinden gelmek istiyorum. Bunu gerçekleştirmek için birlikte çalışabilir miyiz? Biraz daha açmaya başlayabilir misin? Bu konuda gerçekten nasıl hissettiğini görmem gerek. “

Bu konuşmanın aniden her şey hakkında konuşmasını sağlayacağına söz veremem, ancak küçük adımlar atarak ona doğru ilk adım olabilir. Bazen, daha rahat hale geldiğinde ve bir şeyleri anlamak istediğinde samimi olduğunu gördüğünde kendini geliştiren küçük iyileştirmelere katlanmak zorunda kalacaksın. Onu cezalandırmaya veya sonsuza dek tutmayacağınıza inandığı da önemlidir. Kısacası, ikinizin de birbirinizle güvende hissetmeniz gerekir ve bu biraz zaman alır. Yinellikle birisinin buzu kırması gerekir. Ve kocan çok fazla kapandığı için, muhtemelen en azından başlangıçta bunu yapacak en mantıklı kişisin.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply