Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Laçin Kondomsuz Escort Hülya

  • Tarafından: 31 Mayıs 2020 07:58

Aldığım yazışmaların çoğu, kocalarının sadakatsizliği ile uğraşan kocalardan (genellikle eşlerden) geliyor. Ancak bazen hile yapan bir kocayı duyacağım. Geçenlerde benimle temas ve eşiyle tekrar bir şeyler düzeltmek için benim yardım istedi bir koca vardı. Aldatıyor, umutsuzca üzgündü ve evliliğini nasıl kurtarabileceğini ve karısını tekrar ona inandığını bilmek istiyordu.

Kısmen şöyle dedi: “Eşim bana kesinlikle kızgın. Bir gün sadakatsizliğin evliliğimi mahvedeceğinden korkuyorum. Onun eylemlerinden ‘sorumlu olmamı istediğini söylüyor, ama bunun ne anlama geldiğine dair hiçbir fikrim yok. sorumlu olabilir mi? Bunu nasıl düzeltebilirim? “

Bir sonraki makalede, hile yapan siz olduğunuzda eşinize nasıl sorumlu olacağınıza dair bazı ipuçları ve yönergeler sunacağım.

Sahtekarlık sonrası raporlama: bu gerçekten ne anlama geliyor ve bunu nasıl başarabilirsiniz?: Kocanız size sadakatsizliklerinden sorumlu olmanızı istediklerini söylediğinde, tepkiniz, size ne yapacağınız veya nasıl davranacağınız hakkında hiçbir şey söylemeyen çok yoğun ve belirsiz bir ifade olabilir.

Ve geçerli bir noktanız olacak. Çoğu zaman, sadık bir koca sizden ne istediklerini ve ihtiyaç duyduklarını kelimelere dökmekte zorlanır. Onlar hakkındaki fikirleriniz hakkında gevşiyorlar ve endişe ediyorlar, bu yüzden tepki verip vermeyeceğinizi görmek için kartlarını bir tür testte sık sık göğüslerine tutuyorlar.

Yinel olarak konuşursak, hesap verebilirlik istiyorlarsa, gerçekte kastettikleri, eylemleriniz için biraz pişmanlık ve sorumluluk göstermenizi istemeleridir. Sizin ve sizin sorumluluğunuzun tamamını aldığınız büyük bir hata yaptığınızı anladığınızı bilmek istiyorlar. Bir şeyleri düzeltmek için inisiyatif almanızı istiyorlar, liderlik etmelerini beklemeyin.

Temel olarak, işleri doğru yapmak için işinize gitmenizi istiyorlar. Fiillerinizin onları hala yeterince sevdiğinizi göstermesini ve derhal ve hızlı harekete geçmek için ilişkiye değer vermesini istiyorlar. Bu, diğer kişiyle teması derhal durdurmak anlamına gelir. Sebep kandırdığınızı bulmak ve daha sonra herhangi bir sorunu düzeltmek için kazmak anlamına gelir.

Bazen bu, ilişkinizdeki güveni ve yakınlığı geri kazanmak için danışmanlık yapmak veya eşinizle çok yakın çalışmak anlamına gelebilir. (Bu, kocanızı sizi affetmeye veya bunu yapmaya hazır olmadan devam etmeye zorlamak anlamına gelmez.) Şu anki işiniz onlara, evliliğe ve durumu rehabilite edebildiğiniz ve pişman olduğunuzu derinden pişman olduğunuzu göstermektir. eğer bunları yapmanıza izin veriyorlarsa, sadece daha fazlasını değil, daha güçlü ve daha iyi bir evlilik bekleyebilirler.

Bazen kocanız sizden sorumlu olmanızı istediğinde, gerçekte neyi kastediyorlar, güvence isterler. Size savunmasız hissetmenin eğlenceli olmadığını ya da eşinizin tekrar hile yapıp yapmayacağını merak etmediğini söyleyebilirim. Bu amaçla, eşinizi hayatınıza dahil etmek için yolunuzdan çıkarsanız ve saklanacak hiçbir şeyiniz olmadığını gösterir ve check-in yapmak ve sizinle birlikte gelmek için hoş geldiniz. kendilerini daha güvende hissetmelerini sağlar.

Bu, cep telefonlarınızda, konumunuzda veya e-postanıza erişiminizde kayıt sunmanın en azından bir süre için sizin yararınıza olabileceği anlamına gelebilir. Kocanız bu şeyleri bile istemeyebilir, ancak kocanıza gerçekten güvenebileceğine dair ihtiyaç duydukları herhangi bir kanıtı sunmak için tamamen hazır olan açık bir kitap iseniz, bu sizin hakkında çok şey söylüyor. Onlara biraz sabırlı olmanız ve onlara şüphe veya güvensizlik için çok özel bir neden verdiğinizi anlamanız önemlidir.

Sevgi ve güvenle çok özgürce seviyorsanız, genellikle yardımcı olacaktır. Eşiniz hala onları çekici ve cazip bulup bulmadığınızı merak etmelidir çünkü onlara ihanet ettiniz. Dirençli olsalar bile, varlıklarının sizin için ne kadar önemli olduğunu bilmelerini sağlamak önemlidir. Bütün imtiyazları yapan veya tüm işi yapan kişi gibi hissedebileceğinizi anlıyorum, ancak genellikle işiniz kocanıza ihtiyaç duyduklarını, özellikle başlangıçta vermektir, çünkü bu sizin eylemlerinizdir. bütün bunları gerekli kıldı.

Açıkçası, sıklıkla kocanız sadakatsizliğinizden sorumlu olmanızı istediğinde, hepsi bu. Bunu düzeltmenin ve güvenlerini geri kazanmanın, hepsini harekete geçirdiğinizden beri sizin sorumluluğunuz olduğunu anlamanız gerektiğini bilmek istiyorlar. Onları suçlamanızı, eylemlerinizi en aza indirmenizi, hareket etmelerini beklemenizi veya halının altında yıkamayı denemenizi istemiyorlar. Onlar sizin için o kadar önemli olduklarını bilmek istiyorlar ki orada takılmaya ve düzeltmek için gerekli işleri yapmaya hazırsınız.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply